NASZA OFERTA

Arena Pracy jest częścią naszego serwisu skierowaną do przedsiębiorców i kadry zarządzającej firm transportowych borykających się z problemami personalnymi w swoich firmach. Mając świadomość, że w warunkach silnej konkurencji dobór pracowników jest kluczem do uzyskania przewagi na rynku, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi profesjonalistami w branży. Ich wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, pozwolą podjąć Państwu najbardziej słuszne i ekonomiczne decyzje. Pakiet usług naszych parterów jest bardzo bogaty. Zaspokoi on zarówno potrzeby dużych przedsiębiorstw transportowych działających na skalę europejską, jak i kilkuosobowych firm, chcących uporać się z czasowymi lub permanentnymi problemami personalnymi.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Adecco, jako globalny lider w dziedzinie rozwiązań zarządzania zasobami ludzkimi, oferuje szeroki zakres usług

rekrutacja i selekcja pracowników na stałe

(Permanent Placement)

 

- rekrutacja pracowników tymczasowych 

(Temporary Staffing)


weryfikacja i ocena kandydatów 

(Assessment Center)


ocena pracowników, określenie potencjału oraz kierunków rozwoju 

(Development Center)


poszukiwania bezpośrednie kluczowych specjalistów, menedżerów oraz na stanowiska kierownicze 

(Direct & Executive Search)


- rekrutacja do pracy za granicą 

(International Recruitment)


- program zwolnień monitorowanych

(Outplacement)


doradztwo z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i rynku pracy

(Consulting & Adjustment Services)


- obsługa pracowników poprzez biuro zlokalizowane na terenie firmy Klienta

(On-Site Management)


outsourcing funkcji z zakresu zarządzania personelem

(Outsourcing)


- zarządzanie i koordynacja pracy innych dostawców personelu

(Master Vendoring)


wypróbowanie pracownika przed zatrudnieniem na stałe

(Try & Hire)


przeprowadzanie testów manualnych i internetowych

(Xpert)

Kontakt

Michał Wierzchowski

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tel   +48 12 430 02 78

Fax  +48 12 422 19 45

michal.wierzchowski@adecco.com

www.adecco.pl

Poszukiwani Kierowcy
Poszukiwani Spedytorzy

  • Adecco na świecie

  • Adecco w Polsce

Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego. Adecco powstało w wyniku połączenia szwajcarskiej firmy Adia oraz francuskiej Ecco. Działamy w 60 krajach. Zatrudniamy 29-tysięczną kadrę profesjonalistów rozproszonych w ponad 5800 placówkach, organizujących miejsca pracy tymczasowej i stałej dla 500 000 osób dziennie. Na co dzień z naszych usług korzysta 100 000 klientów. W 2008 roku wygenerowaliśmy przychód 19,9 miliarda euro, a zysk netto wyniósł  495 milionów euro. Adecco notowane jest na giełdach w Szwajcarii i Francji. Na prestiżowej liście „Fortune Global" – 500 najbardziej dochodowych firm, Adecco zajmuje 274 miejsce. Na liście 2000 największych firm na świecie publikowanej co roku przez magazyn „Forbes", Adecco zajmuje 655 miejsce.

W Polsce działamy od 1994 roku, więc mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby dogłębnie poznać panujące tu prawo i zwyczaje pracy. Otworzyliśmy ponad 40 biur pracy tymczasowej, stałej oraz placówek on-site – lokalnych przedstawicielstw utworzonych przy dużych klientach, w ponad 30 miastach w całej Polsce. Dzięki takiej ekspansji pracodawcy i potencjalni pracownicy mają ułatwiony dostęp do naszych usług. Z uwagi na przystąpienie Polski do Unii Europejskiej prowadzimy aktywną rekrutację do pracy w krajach członkowskich. Co roku bierzemy udział w Dniach Kariery AIESEC, Programie Cień Menedżera, Programie Grasz o Staż, ogólnopolskich i lokalnych targach pracy, a także uczestniczymy w spotkaniach organizowanych przez szkoły i uczelnie. Adecco Poland jest członkiem i jednym z założycieli Związku Agencji Pracy Tymczasowej (ZAPT) zrzeszającego największe firmy świadczące usługi doradztwa personalnego w Polsce. W ubiegłym roku pomogliśmy znaleźć pracę dla ponad 28 000 osób.
Ewidencja czasu pracy kierowców

Przygotowanie do kontroli P.I.P. lub I.T.D.

Obsługa Prawna

Szkolenia

Windykacja

Marketing


Copyright © 2013 Arena 561

Wszelkie prawa zastrzeżone

www.arena561.pl

zastrzeżenia prawne